013-34726662
صفحه اصلی ترجمه متن ضوابط کار با مترجمین ایران | مترجمین ایران
ترجمه متنضوابط کار با مترجمین ایران
[تعداد: 14   میانگین: 2/5]

شرایط و ضوابط کار با  مترجمین ایران

الف – مقدمه

     ۱-انتخاب گزينه ادامه و در خواست هر گونه سفارش به آدرسهاي  www.motarjeminiran.com به منزله قبول كليه شرايط اين قرارداد است .

۲-این شرایط درمورد هر کدام از خدمات ارائه شده توسط مترجمين ايران و هر کدام از سفارش­های کاربر صدق می­کند.

ب – شرایط عمومی

 1.  یک قرارداد زمانی میان کاربر و مترجمين ايران منعقد می‌شود که کاربر سفارش خود را در وب­سایت ثبت و مبلغ سفارش را به یکی از سه شکل زیر پرداخت نماید.
  • پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی
  • پرداخت از طریق واریز بانکی یا خودپرداز، در صورت استفاده از این روش پرداخت، کاربر موظف به ثبت فیش پرداختی در وب­سایت است.
  • پرداخت اعتباری
 2. مترجمين ايران برآوردي تقريبي  از هزینه و زمان مورد انتظار انجام سفارش را در اختیار کاربر قرار می دهد اما بدیهیست زمان و هزینه نهایی انجام سفارش در زمان پرداخت و با صدور پيش فاكتوربه کاربر اعلام خواهد گردید و مترجمين ايران تعهدی در قبال انجام کار در زمان و قیمت تخمینی مندرج در وب سايت نخواهد داشت.
 3. مبلغ، کیفیت و زمان تحویل دهی سفارش به کاربر اطلاع داده خواهد شد.
 4. مترجمين ايران در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان­ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت.
 5. مسئوليت عدم دسترسي كاربران به وبسايت به هر دليل  بر عهده مترجمين ايران نخواهد بود .
 6. اطلاعات تماس وارد شده توسط كاربر در بخش ثبت نام ملاك عمل و اطلاع رساني بوده و اطلاع رساني حتي براي يكبار و توسط يكي از راههاي ارتباطي مذكور رافع مسئوليت مترجمين ايران در اين خصوص خواهد بود و مسئوليت درج اطلاعات تماس نادرست سهواً يا عمداً به عهده كاربر ميباشد.
 7. هزینه مالیات ارزش افزوده در این قرارداد از کاربر اخذ نمی گردد.
 8. مترجمین ایران می تواند هر زمان ضوابط کار با مجموعه را تغییر دهد و کلیه کاربران ملزم به بررسی و بروزرسانی اطلاعاتشان هستند.

ج – لغو، مرجوعی و خدمات پس از فروش

 1. مترجمين ايران ميتواند هر زمان و به هر دليل قرارداد را با يك اعلان بصورت يكطرفه فسخ نمايد. این اعلان می­تواند به صورت ایمیل، سیستم پیغام گذاری مترجمين ايران، تلفن، فکس و … باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی مترجمين ايران لغو گردد. مترجمين ايران کل مبلغ آن سفارش را به کاربر باز خواهد گرداند.
 2. کاربر می­تواند  هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. روش های اعلان مطابق بند ج۱ در روزهای کاری و ساعات اداری است. در صورتی که یک قرارداد از سوی کاربر لغو گردد. مترجمين ايران، ترجمه­های انجام شده را در قبال دریافت هزینه آن به علاوه ۱۵ درصد از هزینه کل سفارش، به عنوان جریمه ناشی از لغو، به کاربر تحویل می­دهد و این مبالغ از کل هزینه دریافتی کسر و مابقی مبلغ به کاربر بازگردانده خواهد شد.
 3. در صورت وقوع تاخیر در انجام قرارداد از سوی مترجمين ايران، کاربر می­تواند منتظر اتمام کار بماند و در غیر این صورت مبلغ پرداخت شده به او برگردانده شده و ترجمه به او ارائه نمی­شود.
 4. مترجمين ايران مسئولیتی درباره خسارات (مالی، جانی و…) ناشی از تاخیر در انجام قرارداد نخواهد داشت .
 5. مترجمين ايران مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار مترجمين ايران نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی  اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و … باشد، نخواهد داشت.
 6. مترجمين ايران حق دارد تا هر یک یا تمامی خدمات خود را طبق صلاحدید و بدون اطلاع رسانی فراگیر تعلیق، قطع و یا دچار تغییر کند. کاربران می­توانند به موارد پیشین اعتراض کنند و مترجمين ايران ملزم است تمام هزینه پرداختی و اعتبار ها را فقط برای خدمات انجام نگرفته به کاربر بازگرداند. در مواردی که بخش­هایی از خدمات برای سفارش تکمیل شده است، مبلغ بازگردانده شده برای باقیمانده خدمات خواهد بود.
 7. در صورتی که کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی اعتراض داشته باشد، این اعتراض توسط كارشناسان مترجمين ايران مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید اعتراض ،نسبت به بازپرداخت هزینه سفارش به کاربر توافق می گردد.
 8. حداکثر حوزه مسئولیت مترجمین ایران در رابطه با متن ترجمه شده اصلاح یا بازگرداندن هزینه آن خواهد بود و هر مسئولیت ناشی از اشتباه در ترجمه بر عهده مترجمین ایران نخواهد بود، لازم است کاربران پیش از انتشار و استفاده از متن ترجمه شده آن را به دقت مورد ارزیابی قرار دهند. کلیه مسئولیت های ناشی از انتشار و استفاده از متن ترجمه شده توسط کاربر بر عهده شخص کاربر خواهد بود.

د- حفظ اطلاعات، محرمانگی و حق مولف

 1. کلیه مترجمان، کارمندان و مدیران مترجمين ايران ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.
 2. تمام حقوق مادی و معنوی سفارش ترجمه و بازخوانی شده متعلق به کاربر خواهد بود.
 3. مترجمين ايران در ارتباط با محتوای سفارش هیچ گونه بررسی انجام نمی­دهد و کلیه مسئولیت­های مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه آن­ها نظیر مغایرت با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است.
 4. کلیه حقوق محتوای وب­سایت شامل متن­ها، تصاویر، تبلیغات، پیوندها و ویدئو ها متعلق به مترجمين ايران است و کاربر تحت هیچ شرایطی مجاز به تغییر، فروش، کپی­برداری یا به اشتراک گذاشتن هیچ بخشی از محتویات وب­سایت نیست.
ارسال شده توسط hadi    در مترجمین ایران    تیر ۲, ۱۳۹۴    بدون دیدگاه      4,963 views

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.