013-34726662
صفحه اصلی ترجمه متن آشنایی با وبسایت علمی SpringerLink | مترجمین ایران
ترجمه متنآشنایی با وبسایت علمی SpringerLink
[تعداد: 3   میانگین:  4.7/5]

 

سایت اسپرینگرلینک[۱]

در سراسر جهان، ما جامعه آماری- علمی و حرفه ای با اطلاعات تخصصی برتر را ارایه میکنیم. تولید شده توسط نویسندگان و همکاران در سراسر فرهنگ ها در یک فضای دانشگاهی پرورش یافته که ما به حق به آن افتخار می کنیم.

ما ارتباطات میان مشتریان خود را پرورش می دهیم – محققان، دانشجویان و متخصصان- آنها را قادر به کار موثر تر می کنیم و در نتیجه باعث پیشبرد دانش و یادگیری می شویم . رشد پویا به ما اجازه می دهد تا سرمایه گذاری به طور مستمر در سراسر جهان داشته باشیم.

ما به آینده می اندیشیم , به سرعت روبه جلو حرکت می کنیم و تغییر را ترویج می دهیم: مدل های خلاق کسب و کار، محصولات مبتکر، و مشارکت دو طرفه ی سودمند بین المللی جایگاه ما را به عنوان یک منبع قابل اعتماد و پیشگام در عصر اطلاعات تثبیت کرده است.

جهان پر از ناشران است. برخی رو به جلو، برخی به عقب، و برخی حتی به نظر می رسد به هیچ جا نمی روند. ما در اسپرینگرلینک, راه منحصر به فرد خود را پیش می گیریم.

با بیش از ۲۰۰ برنده جایزه نوبل در میان نویسندگان از کتاب های ما و مقالات مجلات، درست است که می گویند اسپرینگر جایگاهی در میان مهمترین ناشران STM جهان را به دست آورده است. به عنوان یک شرکت الکترونیکی برای اولین بار ویراستاران  ما بهترین نویسندگان را یافته و  باعث کمک به انتشار تحقیقاتشان شده اند ، در حالی که توسعه دهندگان ما بدنبال ارائه چیزهای  بزرگ بعدی در ارتباطات علمی را بر عهده خواهند داشت. تیم اختصاصی ما جهان را برای دسترسی به مقالات مجلات، کتاب ها، پروتکل ها و سایر محصولات به دست محققان، کتابداران و پزشکان که بیشتر به آنها نیاز دارند در می نوردد.

خیلی چیزها اتفاق افتاد اززمانی که ژولیوس اسپرینگر در سال ۱۸۴۲ در برلین فروشگاهش را راه اندازی  کرد. اگر در حال استفاده و یا تولید پژوهشی هستید، جامعه ای هستید و به دنبال یک شریک می گردید ، و یا فقط دنبال کسب اطلاعات بیشترید ,برای انتخاب شریک چاپ و نشر جزاسپرینگردنبال چیزی نگردید.

بیش از ۱۷۰ سال چاپ و نشر

تاریخ مانند یک کتاب بسیار خوب است : فصلی بعد از فصل دیگر ، یک داستان جالب آشکار می گردد.

در ۱۰ مه ۱۸۴۲ (تولد ۲۵ سالگیش) ژولیوس اسپرینگر تاسیس کار آنچه در حال حاضر اسپرینگر علوم + کسب و کار رسانه ها در برلین است را انجام داد. البته که، اسپرینگر امروزی بسیار متفاوت از شرکتی است که ژولیوس اسپرینگر تاسیس کرد بسیار متفاوت است. و بخش هایی از اسپرینگر به عنوان مثال ویوگ[۲]  و بون استافلو ون لخوم [۳]که حتی قبل از ۱۸۴۲ تاسیس شده بود.

اولین سرمایه گذاری ژولیوس اسپرینگر یک کتابفروشی در برلین بود ، و بدنبالش خانه چاپ و نشرایجاد شد.

آ.ای. کلوور[۴], دیگر “پدر” شرکت امروزی (برتلزمان اسپرینگر و ناشران علمی کلوور در ۲۰۰۴ ادغام داشتند)بود و همچنین در قرن ۱۹ام چاپخانه اش را در هلند تاسیس کرد.

پس از تاسیس دفتر وین در سال ۱۹۲۴، اسپرینگر یکی دیگر از شعبه  هایش را در نیویورک در سال ۱۹۶۴ افتتاح کرد، و پس از تاسیس شرکت های همتایش در توکیو، لندن، پاریس و هنگ کنگ پس از مدت کوتاهی این شرکت به سرعت به یکی از ناشران علمی پیشرو در جهان تبدیل شد.

در سال ۱۹۹۹، برتلزمان اکثریت سهم را در اسپرینگر ورلاگ بدست می آورد. در سال ۲۰۰۳، سرمایه گذاران مالی بریتانیا سینون[۵] و کندور[۶] ناشران علمی کوور (KAP) و برتلزمان اسپرینگر که در سال ۲۰۰۴ با هم ادغام شدند تا به شکل امروزی اسپرینگر علوم + کسب و کار رسانه ها در آیند را خریداری کرد.

در اکتبر ۲۰۰۸، اسپرینگر اعلام کرد امتیاز شرکت بایومد سنترال [۷]، پیشگام در دنیای نشر با دسترسی عمومی را در اختیار گرفته   وحالا اسپرینگر بزرگترین ناشر دسترسی آزاد در جهان است.

در سال ۲۰۱۳، فروش اسپرینگر به شرکت بی-سی پارتنرز[۸]، یکی از معدود سرمایه گذاران واقعا پان اروپایی، اعلام شد.

رشد آلی سالم و حصول اخیر، جذب پیشرفت های فن آوری )به عنوان مثال انتشار الکترونیکی، سیستم عامل جدید، تلفن همراه(و کارکنان وفادار  مبنایی برای خدمات پایدار به جامعه علمی و حرفه ای جهانی محسوب می شود.

[۱] Springerlink: SpringerLink is Springer’s comprehensive online delivery platform, providing easy access to millions of STM resources. Publishing the world’s leading.

[۲] Vieweg

[۳] Bohn Stafleu van Loghum

[۴] A. E. Kluwer

[۵] Cinven

[۶] Candover

[۷] BioMed Central

[۸] BC Partners

ارسال شده توسط hadi    در مترجمین ایران    مرداد ۲۱, ۱۳۹۵    بدون دیدگاه      518 views